فراخوان همکاری با مرکز تحقیقات

دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩ ساعت ٨:٤٦ ق.ظ   ( بازدید : 43 نفر )


مرکز تحقیقات بیماری های منتقله بوسیله ناقلین بعنوان اولین مرکز تحقیقات مصوب دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تاکنون ده ها طرح تحقیقاتی دانشگاهی، استانی و مشترک با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه بیماری های منتقله بوسیله ناقلین و بیماری های زئونوز انجام داده است.

تاکنون این مرکز با دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شیراز، مازندران، گلستان، گیلان، بیرجند، انستیتو پاستور، انستیتو رازی، معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، دانشگاه فردوسی و ... طرح مشترک تحقیقاتی اجرا کرده وهمچنین این مرکز اولین طرح تحقیقاتی مشترک دانشگاه با سایر دانشگاه ها را در سال 1391و نیز اولین طرح مشترک با موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی کشور(نیماد) را در سال 1398مصوب و اجرا نموده است.

با توجه به تجربیات بدست آمده در طی قریب به ده سال فعالیت پژوهشی، این مرکز از همه پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جهت اجرای طرح های تحقیقاتی مرتبط با مرکز (بیماری های عفونی و گرمسیری) دعوت بعمل می آورد.

مزایای همکاری با مرکز تحقیقات ناقلین

  1. تسریع در بررسی طرح های تحقیقاتی: این مرکز دارای شورای پژوهشی مستقل بوده و حداقل در طی هر فصل یک شورای پژوهشی (آخرین ماه هر فصل) تشکیل و فرایند بررسی طرح های تحقیقاتی از زمان ارائه تا تصویب از سه ماه تجاوز نخواهد کرد.
  2. حمایت مالی: مرکز تحقیقات دارای بودجه تحقیقاتی جهت حمایت از طرح های تحقیقاتی بوده و بویژه از طرح هایی که بصورت مشترک با سایر دستگاه ها اجرا شود حمایت مالی کرده و بخشی از هزینه طرح ها را پرداخت می نماید.
  3. حمایت جهت ارتباط با سایر دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی: با توجه به سال ها فعالیت تحقیقاتی مشترک با سایر موسسات، ارتباط گسترده ای با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی مختلف در این مرکز شکل گرفته و در صورتی که پژوهشگران تمایل به انجام طرح های تحقیقاتی مشترک باشند مرکز تحقیقات می تواند فرایند برقراری ارتباط با سایر موسسات تحقیقاتی را تسهیل نماید.
  4. مشاوره آماری: مرکز تحقیقات ناقلین از همکاری اساتید برجسته آماری برخوردار است و می تواند جهت مشاوره های آماری در کنار پژوهشگران قرار گیرد.
  5. همکاری جهت تدوین و اجرای طرح پژوهشی: این مرکز با داشتن کارشناسان پژوهشی مجرب از مرحله شکل گیری ایده تا نوشتن پروپوزال و اجرای طرح تحقیقاتی می تواند همراه پژوهشگران باشد.
  6. همکاری در نوشتن و انتشار مقالات: برخی از پژوهشگران دانشگاه طرح های مختلفی تاکنون اجرا کرده اند که در برخی موارد نتایج آن منتشر نشده است. این مرکز آمادگی دارد در نوشتن و انتشار نتایج طرح های تحقیقاتی مرتبط با مرکز از پژوهشگران حمایت کند.
  7. در نهایت اگر فکر می کنید تنها داشته شما علاقه به فعالیت پژوهشی است می توانید به گروه بزرگی که در مرکز ناقلین در حال شکل گیری است بپیوندید و بخشی از تیم های تحقیقاتی باشید که در نظر دارد در کنار علاقمندان قرار گیرد و در قالب طرح هایی با عنوان "یادگیری با اجرا" اقدام به انجام طرح های تحقیقاتی مختلف در سال 1400 نماید.

راه های ارتباط با مرکز بیماری های منتقله بوسیله ناقلین

آدرس: بجنورد، خیابان شهریار، دانشکده پرستاری، مرکز تحقیقات بیماری‌های منتقله بوسیله ناقلین

پست الکترونیک:  vectorborncenter@gmail.com

وب سايت مرکز تحقيقات بيماري هاي منتقله بوسيله ناقلين - دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني خراسان شمالي

همچنین با استفاده از لینک اولويت هاي پژوهشي می توانید از اولویت های پژوهشی مرکز مطلع گردید


منبع : دانشکده پزشکی چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان





رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.







جستجو
تبريك روز ماما (۳۱۶۲ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...